Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Destructive Metin2 Polska
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Dla rejestrujących się : Nicki przy rejestracji wpisujemy takie same jak w grze

 

 Podanie : Valengoor ; ***

Go down 
+7
DiamondNight
sparhawq
szymon199
Andryej
Gho0st / Catastroph1c
Broothers
bladys007
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2

Przyjąc?
TAK
Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_vote_lcap70%Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_vote_rcap
 70% [ 7 ]
NIE
Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_vote_lcap30%Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 10
 
Poll closed

AutorWiadomość
SilnyBM
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 30
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 08/07/2010
Wiek : 29
Skąd : Krosno

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 11:47 am

Nie jestem pewien co do tej osoby, po tej dyskusji, wydaje mi się że troche nie warto mu zaufać dopóki wszystko nie zostanie wyjaśnione !! Narazie na NIE!!
Powrót do góry Go down
MDropeczek
Nowy
Nowy



Liczba postów : 1
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 27/07/2010

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 1:22 pm

Ja jestem na Tak.

Znam Kubę i jakoś mi się w to wierzyć nie chce.
Nigdy, nie słyszałem negatywnych opinii, na temat jego osoby.

A co do ostatniej sytuacji z misiem i Koradokiem... sami są sobie winni.
Zamiast niszczyć jego opinię, mogli to załatwić z Kuba jakoś.
Teraz nie dziwie się, ze nie chce oddać tego Złodzieja.
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 2:00 pm

Nie chce oddać bo jest złodziejem jak mu go odda udowodni swoja racje.... dzieki
Powrót do góry Go down
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 6:16 pm

ukradł zabawke i nie chce jej oddać innym dziecią...

to jest jakieś powalone, az takie cos mozesz zrobic, az tak sie poswiecic i zepsuc swoja opinie by miec jakas glupia parte? gratuluje, podaniem tez nie jestes zainteresowany bo jak by Ci zalezalo na gildii to bys sie z tego wytlumaczal, niektore osoby z gildii sa na TAK bo Cie chca wepchnac do gildii po znajomosci, a oceniac powinna neutralna osoba ktora Cie nie zna.

JESTEM NA NIE
Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
szymon199
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 48
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 25/06/2010
Wiek : 35
Skąd : Milówka

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 8:27 pm

Moj glos na TAK zostanie wstrzymany dopuki sprawa co do karadziezy sie nie wyjasni za duzo jest znakow zapytania jest mojim kolega ale jak powiedzial nef kazdy powinien sie wypowiedziec w sposub subiektywny wiec narazie glos swoj na TAK wstrzyma:)


Ostatnio zmieniony przez szymon199 dnia Pią Lip 30, 2010 9:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 8:37 pm

Nie będę komentował tego Smile) ort, int, składnia ^^
Powrót do góry Go down
bladys007
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 42
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 13/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Poznań

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 9:58 am

Karadok i misiuu mogli zastanowić się co robią. Nie potrzebnie pisali na czacie i niszczyli reputację kuby. Sam bym pewnie postąpił tak jak On. Nie dziwie się ,że nie oddał złodzieja.
Misiuu i tak znany jest z tego ,że kupuje yangi przez allegro. W końcu się doigrał i ma za swoje. Pierw zniszczył mojemu koledze opinie , a teraz chce tak po prostu złodzieja dusz jak by nic się nie stało? Takiego czegoś w kinach nie grali i nie zamierzam więcej słuchać tych bajek co tu opowiadacie ,bo to już robi się żenujące.. Tak samo w ogóle ta osoba ProSid czy jak jej tam. Co ją to obchodzi , czy mu coś okradli !? Nie, ale spamować nie mając zielonego pojęcia muszę ,bo co , bo tak kolega mnie prosił !? Szczyt wszystkiego. Chamstwo nie zna granic.. Wciąż podtrzymuje swój głos ,bo jak dla mnie kubuś nic nie zrobił ,a misiek i karadok mają za swoje. Chcieli zniszczyć opinie ? To teraz mają wielkie gówno. Łukasz rozumiem Cie,że chcesz pomów swojemu koledze ale trochę przesadzasz. Robisz z niego wielkiego złodzieja, niszczysz reputację mu sam , chociaż On Tobie nic nie zawinił. Nie będę się już zbytnio wypowiadał na ten temat ,bo uważam ,że ta sprawa z kubą jest w ogóle nie potrzebna.
I nie zmienię swojej decyzji co do przyjęcia go do gildi. Znaczna część osób jest na tak , więc i tak pewnie pozostanie.
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 11:02 am

Bladys ja Ciebie rozumiem w końcu to twój RL. Hmm... że ktoś kupuje yangi na allegro to nieznaczy że można go okradać on też musi za to płacić. Każdy głupi moze je kupić wystarczy że ma Rl kaske (ja niestety jej nie mam) ale jak bym miał to kto wie może i bym kupił Razz Moim skromnym zdaniem ta konwersacja nie ma sensu bo i tak każdy pozostanie przy swoim Smile
Powrót do góry Go down
NoZal
Nowy
Nowy



Liczba postów : 9
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 23/07/2010

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 11:59 am

Rozmawiałem z żoną misia i teraz cytuje: "Koradok pozyczyl magneta Valengoorowi. Na drugi dzień miś pożyczył złodzieja i zaje.. Valengoor"
Powrót do góry Go down
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 12:19 pm

Hmm Bladys rozumiem że chcesz wytłumaczyć kolegę ale dziwi mnie dlaczego Valengoor zaprzestał wyjaśnień? Niech sam się z tego wykręci.

Wstrzymuję swój głos na TAK - proszę go nie brać pod uwagę.
Fakt minęły już 3 dni rozpatrzenia podania a my nadal nic nie wiemy.
Jeżeli Valengoor nie chce się tłumaczyć to mu podziękujemy.
Proszę Radę gildii o decyzję co robimy w tej sprawie.
Powrót do góry Go down
:-)
Gość




Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 2:17 pm

Tak nie moglem wchodzic od 3 dni na forum, poniewaz nie jetem u siebie w domciu i net muli ze oO...
Sparhawq - Icomac zle powiedziala :-) troche sobie przekrecila ....
ja Koradokowi pozyczylem MOJEGO zlodzieja tego +6, powiedzialem mu ze nie ma isc spac bo ma mi go zaraz oddac, a on lognal sie... na 2 dzien powiedzial ze to byl misska pomysl a znalem passy misia wiec wzielem tego zlodzieja. Nie chcialem mu go krasc, chcialem tylko go przytrzymac aby moje rzeczy wrucily do mnie cale i zdrowe, a ze odsmarowali mnie na ogolnym ze zlodziej i te inne i ze psuli opinie no to sorry ale nie zamierzam tego zlodzieja oddawac ...
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 3:07 pm

Moim zdaniem wszystko wyjaśnione valengoor jest poprostu złodziejem... po drugie to nie ja cytowałem Smile) a po trzecie "Icoman" dziekuje. Z chęcią się dowiem co rada o tym myśli.
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 3:10 pm

Hmm... Jeszcze chciałbym dodać że to co pisze (moja opinia jest negatywna co do valengoor) że nie robie tego dla siebie tylko dla całej gildii. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
:_)
Gość




Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 5:18 pm

o zlodzieju mozesz piac o kims innym bo pialem tak jakbylo ...... !!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
szymon199
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 48
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 25/06/2010
Wiek : 35
Skąd : Milówka

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 30, 2010 6:32 pm

Porozmawiam z ico jeszcze na ten temat jak pisalem wczecniej moj glos zostaje wstrzymany.
Powrót do góry Go down
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 10, 2010 10:38 pm

Niestety, Twoje podanie nie zostało zaakceptowane przez większość członków gildii.
Pozdrawiam i życzę miłej gry.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie : Valengoor ; ***
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Społeczność :: Rekrutacja :: Archiwum-
Skocz do: