Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Destructive Metin2 Polska
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Dla rejestrujących się : Nicki przy rejestracji wpisujemy takie same jak w grze

 

 Podanie : Valengoor ; ***

Go down 
+7
DiamondNight
sparhawq
szymon199
Andryej
Gho0st / Catastroph1c
Broothers
bladys007
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Przyjąc?
TAK
Podanie : Valengoor ; *** I_vote_lcap70%Podanie : Valengoor ; *** I_vote_rcap
 70% [ 7 ]
NIE
Podanie : Valengoor ; *** I_vote_lcap30%Podanie : Valengoor ; *** I_vote_rcap
 30% [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 10
 
Poll closed

AutorWiadomość
Valengor
Gość




Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 4:58 am

1. Kubuś lat 16 :-)
2. Jak narazie to szkola :-(
3. hmmm... Motoryzacja ou je <3 Very Happy Tenis Ziemny :-)
4. Skonczyc szkole, isc na studia :-)
5.Grupa osób pomagajacych sobie nawzajem, wspierajacych sie w tudnych chwilach..:-)
6. Myśle ze tak 3 latka juz bedzie :-)
7. Woj Body, Skille : aura m6, wir miecza m9, berek m8, szarza m5
8. Dziennie mysle ze tak 4-5h, zreszta zalezy to od dnia, oczywiscie jak mam wiecej czasu to sobie pogram nie ? :d :-)
9.Narazie expa nie planuje, chcialbym dobic skille go G moze nawet i P :-)
10. Woj 65 lvl : okradzione :-((((((((((((((((((((((((((((
11. DurexTeam : powiem tak... Same nupki & zlodzieje... zreszta nawet DT nie mozna zrobic, poniewaz kazda gildia z Blue i Red zaczyna Bic ^^
12. Znam wielu fajnych osobek, mozna z nimi pogadac na kazdy temat nawet zeczy osobiste :-)
13. Dobra zabawa.
14. Napewno milej atmosfery, pomocnej dloni jezeli jest to mozeliwe :-)
15. No moje drogie kochane nupki Postaram sie jak najlepiej Very Happy ;-)
Powrót do góry Go down
bladys007
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 42
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 13/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Poznań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 6:35 am

Oczywiście ,że jestem na tak. Znamy się z kubusiem nie od dziś.
Super kolega i dobry gracz. Ciesze się ,że akurat do nas chce dołączyć. Uważam ,że przyda nam się taka osoba jak On. Zawsze można pośmiać się , pobawić jak i pożartować. Codziennie rozmawiamy przez skype, panuje świetna atmosfera , dobra zabawa Smile

Chętnie postawie swój głos na tak .
Powrót do góry Go down
Broothers
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 17
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 17/07/2010
Wiek : 29
Skąd : Kwidzyn

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 9:11 am

Hmm ja się jeszcze wstrzymam zobaczymy na opinie innych osób Smile i wtedy oddam głos pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:00 am

Skille ładne, właściciel wydaje się być w porządku, napisz jeszcze jaki masz lvl i opisz troszkę EQ.

Ps. Oddałem głos na TAK ale nadal czekam na opis EQ i lvl.


Ostatnio zmieniony przez Gho0st dnia Sro Lip 28, 2010 2:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Andryej
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 25
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 04/07/2010
Skąd : Bełchatów

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 12:56 pm

Kubuśś ;d Jestem na TAK Smile kolega bardzo w porządku.
Powrót do góry Go down
Broothers
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 17
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 17/07/2010
Wiek : 29
Skąd : Kwidzyn

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 1:30 pm

Ehhh sory nie pod tego członka napisałem ;/ . Jestem stanowczo na NIE ponieważ. Pożyczyłeś złodzieja duszy od "misuu" i mu go nie oddałeś. A 2 sprawa słyszałem że okradłeś nie tylko jego tylko jego ale i też inne osoby czekam na wyjaśnienia.


Ostatnio zmieniony przez Broothers dnia Sro Lip 28, 2010 6:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
szymon199
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 48
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 25/06/2010
Wiek : 35
Skąd : Milówka

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 2:46 pm

Val trolek oczywiscie ze na TAK wporzadku gosc warto by doalaczy do nas choc z tego co zauwarzylem to dosc czesto zmieniasz gildie mam nadziej ze u nas na stale zostaniesz:)
Pozdrawiam:))
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 2:50 pm

Valengoor okradł Koradok, SisterAdek, misiuu. Gdy ta osoba dojdzie do gildii to ja podziękuje. POZDRAWIAM. Najpierw zdobywa zaufanie gildii później stara sie pożyczyć item które juz nie zostają oddane.
Powrót do góry Go down
DiamondNight
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 30
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 27/06/2010
Wiek : 30
Skąd : Zamość

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 3:36 pm

Jestem na nie.Nie chce w gildii zlodzieja
Powrót do góry Go down
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 3:58 pm

Hmm może poczekajmy na wyjaśnienia oraz jakieś dowody?
Bo oskarżenie dość poważne.
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 6:15 pm

Dość poważne może valengoor powiesz nam ze owaliłeś misiaa na 450kk ? bodajże 2 dni temu dla tego durex cie wywalił.
Powrót do góry Go down
bladys007
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 42
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 13/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Poznań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 6:47 pm

Nie wywalił go durex tylko sam odszedł , poza tym ja mu kazałem to zrobić. Karadok ten lamer pożyczyli sobie broń... A ,że karadok nie chciał oddać mu złodzieja to kuba wziął misiowi , bo podobno misiu się zgadał z karadokiem. ( słowa karadoka ) więc nie mówcie pochopnie nic..
A misiuu znam go i wiem jaki jest... Kupił 1,5kkk na allegro i zgrywa cwaniaka.


Ostatnio zmieniony przez bladys007 dnia Sro Lip 28, 2010 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 6:53 pm

Ale nadal pozostaje kwestia co do innych okradzionych osob, i to ze czesto zmieniasz gildie
Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 7:29 pm

To powiedz mi czemu jak wziol złodzieja to od razu spierdolił ?! A jak chodził z SisterAdek i ją okradł zapytajcie jej... moze misia zaprosze na forum zeby powiedział swoja wersje ?
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 7:30 pm

Może ty valengoor nam powiesz jak było i czemu dalej złodziej dusz jest przy tobie ? no wypowiedz sie
Powrót do góry Go down
Valengor
Gość




Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 7:47 pm

co do Sparhawq - Złodziejem nie jestem, tak jak wyzej napisal Bladys czyli Grzesiek bylo tak jak on pisze ... sam juz chacialem jechac do Koradoka i misiuu wyjasnic ta sytuacje ...
SisterAdek - hmm ... nie wiem o co chodzi ... doszly mnie sluchy ze na tej postaci gra Chlopak i okrada konta...



co do mojego eq :
stal +6 3kd+3 (niedlugo +7 i wymiana kd)
zlodziej dusz +6 z kd+3 i bonem 5 krytyka
butki 1,5 k hp
naszyjnik 1,5k hp
zelazny +9 regen pz 20%
ebo+9
srebrna+9
narazie niestety zadnego abs ( zamiezam dokupic)
lvl 71 Smile
Powrót do góry Go down
bladys007
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 42
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 13/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Poznań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 8:48 pm

Nie wiem. Wiem tylko tyle ,ze karadok był w zmowie z misiem i tyle.. Misiek ma czego chciał, osobiście go nie lubię i cieszę się ,że dostał za swoje.. Co do valengoora nie wiem o co chodzi z SisterAdek - sam byłem z nią kiedyś ale nie miał bym odwagi prosić ja o hasło. A kuba nie zmienia gildi. W durex dosyć długo był.
Powrót do góry Go down
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 9:11 pm

Proponuję zaprosić misuu ; koradok ; SisterAdek do rozmowy. Niech oni powiedzą jak to było.
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:56 pm

Ja proponuje aby valengoor oddal złodzieja dusz misiowi... Jestem osoba ktora lubi sie mścić więc na forum go ładnie obsmaruję. Dziekuje i pozdrawiam Smile chill out 100% Razz
Powrót do góry Go down
bladys007
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 42
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 13/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Poznań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 2:06 am

Kuba nie odda mu zlodzieja i sory lukasz.
Powrót do góry Go down
szymon199
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 48
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 25/06/2010
Wiek : 35
Skąd : Milówka

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 2:26 am

co do SisterAdek to zlodziej bez watpienia okradl polowe mojich znajomych a ci sie potem dowiadywali ze to koles:)
Powrót do góry Go down
bladys007
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 42
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 13/07/2010
Wiek : 33
Skąd : Poznań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 4:24 am

Dokładnie, ja z luckiem tak samo dowiedzieliśmy się ,że to koleś ,a w dodatku złodziej.
Powrót do góry Go down
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 5:29 am

Myśle że wytłumaczone, ale sam Valengoor nie jest zainteresowany podainem...
Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 11:10 am

Czemu nie odda mu miecza? Bo jest złodziejem jak by był uczciwą osobą to by było inaczej. Może ktoś się ze mną nie zgadza ?
Powrót do góry Go down
Broothers
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 17
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 17/07/2010
Wiek : 29
Skąd : Kwidzyn

Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 11:16 am

Ja nie chce nieuczciwych osób w gildi jestem już na NIE i to nie są jedyne osoby okradzione przez ciebie słyszałem od paru osób nie będę wymieniał ich nicków .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie : Valengoor ; *** Empty
PisanieTemat: Re: Podanie : Valengoor ; ***   Podanie : Valengoor ; *** I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie : Valengoor ; ***
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Społeczność :: Rekrutacja :: Archiwum-
Skocz do: