Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Destructive Metin2 Polska
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Dla rejestrujących się : Nicki przy rejestracji wpisujemy takie same jak w grze

 

 Podanie BartasBDG

Go down 
+3
Andryej
Gho0st / Catastroph1c
Nefarion
7 posters

Przyjąc?
TAK
Podanie BartasBDG I_vote_lcap50%Podanie BartasBDG I_vote_rcap
 50% [ 4 ]
NIE
Podanie BartasBDG I_vote_lcap50%Podanie BartasBDG I_vote_rcap
 50% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 8
 
Poll closed

AutorWiadomość
BartasBD
Gość




Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 7:41 pm

1. Bartek, 17 lat
2. We wrześniu rozpocznę 2 klasę Technikum Poligraficznego, zamierzam ją skończyć i iść na studia Smile
3. Przede wszystkim sport - 3 lata trenowałem koszykówkę, obecnie w wolnych chwilach to raczej spotkania ze znajomymi.
4. Chyba nikogo nie zdziwię, jeśli napiszę, że znalezienie dobrej pracy i stworzenie rodzinki Very Happy
5. Gildia ? - Jako zwykłe słowo zbiór ludzi, uczestniczących w czymś - np. walkach, jednak w wypadku Metina raczej rozumiem to jako zbiór ludzi wzajemnie pomagających sobie, spędzających razem czas, a czasem komuś złoić dupę Smile)
6. Przygodę z Metinem zaczęłem około 1.5k roku temu, na Twierdzy, następnie w grudniu zeszłego roku ponownie grałem 2-3 miesiące, i mój ostatni powrót - w połowie czerwca tego roku. Tym razem na dłużej Razz
7. 70 level, wojownik body, Aura M2, Wir M4/M5, Szarża M3, Berek M1/M2 - już usprawiedliwiam się = jak wcześniej pisałem postać ma nieco ponad miesiąc, do tej pory zajmowałem się expem i kompletowaniem EQ, teraz zaczynam powoli wyrabiać skille Smile
8. Dość często - wakacje około 4-5 godzin ,wiadomo czasem więcej czasem mniej, jeśli chodzi o rok szkolny to raczej ograniczy się to do około 2.
9. 3 miesiące... myślę ze 75 lvl na pewno, a przede wszystkim wszystkie skille M6-M10, wszystko zależy od budżetu Razz Chciałbym również oswajanie konia do 100% zrobić, poznać bardziej język Jinno.
10. S4 - 54 woj ( przejścia na prywatne serwery ), S1 - 65 woj ( brak czasu, chęci - sprzedany )
11. HooliGansNew - gildia kolegi, powodem odejścia - brak aktywności gildii Sad
12. Dziś łowiąc rybki, na pojedynek wyzwała mnie Pani Alicia24 Smile Po pojedynku, zaproponowała mi dojście do UN4, do tej pory do czynienia miałem chwilę z Nefarionem Smile Tak to ja wbiłem mu bodajże 61 level na BO Smile Może mnie pamięta Smile Ogólnie gildia ma u mnie bardzo pozytywną opinię.
13. Myślę, że jestem towarzyski, lubię pogadać Smile A co mogę wnieść ? Planów specjalnych nie mam - z czasem pewnie wszystko i tak poszłoby inaczej Smile CarpeDiem Razz
14. Przede wszystkim poznanie nowych ludzi, zaprzyjaźnienie się z nimi, wspólne spędzanie czasu w grze, i wzajemną pomoc.
15. Na obecną chwilę, zbieram kaskę na metkach i handlu, aby wyrobić skille, oraz kupuję okazyjne ABSy Smile Myślę, że z czasem mogę stać się Wojownikiem z prawdziwego zdarzenia Smile)

Powrót do góry Go down
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 8:02 pm

Twoje podanie zostanie niedługo rozpatrzone.
Proszę cierpliwie czekać na ewentualne pytania członków gildii. O naszej
decyzji odnośnie Twojego podania poinformujemy Cię po upływie 3 dni w
tym poście.




*****************************
Jestem na tak, naprawde spoko koleś Smile pamietasz mnie z BO ? xd
postac robiles na pospiech wiec wybaczam skille ktore mozesz nadrobic Smile)
JESTEM NA TAK

Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 9:22 pm

Skille słabe ale po podaniu widać że naprawdę Ci zależy co jest dla mnie dużym +

Napisałeś że zająłeś się kompletowaniem EQ.
Może je troszkę opisz.
Powrót do góry Go down
BartasBD
Gość




Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: EQ   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 10:36 pm

Kompletowaniem EQ pod PvP - narazie wygląda ono tak:

Żelak+9 20% reg. PŻ

Boga +8 KD Defa Uchyłki +3 ( brak speeda ;/ )

Tarcza Tygrysia +9

Ebonitowe kolczyki +9

Srebrna branzoleta +9

Buty z brązu +4 1k hp

Naszyjnik Arnetystowy+4 1k hp ( przy okazji 19% reg pż, z żelkiem prawie 40% )

Magnetyk +7 KD Potwora Penetracji Śmierci +3

Jeśli jest jakaś nagła potrzeba zmiany czegoś - to zobaczę co da się zrobić Razz

Tak skille słabe, przed chwilą jednak zaopatrzyłem się trochę w Berka i Wir, bo Aure, ze względu na cenę narazię pozostawię, ew do M3-M4 dobiję.
Powrót do góry Go down
Andryej
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 25
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 04/07/2010
Skąd : Bełchatów

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:25 pm

Bardzo słabe skile Sad wbicie ich na G zajmie Ci naprawde sporo czasu, z tego względu jestem na NIE. Jak wbijesz skile na m7 chociaż to możesz liczyć na mój głos.
Powrót do góry Go down
sparhawq
Nowy
Nowy



Liczba postów : 38
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/07/2010
Wiek : 31
Skąd : Lubań

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:52 pm

Jestem na tak bardzo pozytywna osoba. Ja jestem rownierz bodziakiem wiec rozumiem czemu aure pozostawiasz... lecz ja czekałem do ostatniej chwili ze skillami i teraz mnie to boli. Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
SilnyBM
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 30
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 08/07/2010
Wiek : 29
Skąd : Krosno

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 11:53 am

Słaaaabe skille, lv ładny, niezłe eq jak na miesiąć, podanko porządne Razz Myślę że sobie poradzi, ja jestem na tak.
Powrót do góry Go down
Broothers
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 17
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 17/07/2010
Wiek : 29
Skąd : Kwidzyn

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 1:15 pm

Ładne eq wszystko dobrze tylko troszku skile ale jak popracujesz nad nimi na pewno będzie dobrze ^^. Jestem jak najbardziej na tak .
Powrót do góry Go down
Bartasbd
Gość




Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Skille   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 1:34 pm

Jeśli to w czymś pomoże, to zakupiłem trochę KU, w tej chwili jestem zaopatrzony w Wirek i Berka na prawie 2 tygodnie Smile Aury będę brał po 2kk, postaram się codziennie też je czytać Razz
Powrót do góry Go down
Katasta
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 52
Reputacja : 3
Data przyłączenia : 08/07/2010
Wiek : 29
Skąd : Chełm

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 4:44 pm

Ładnie napisane podanie , jest lvl ale nic pozatym ;/ .
Nawet jeśli tak bardzo zależało Ci na lvl'u mogłeś przy okazji czytac KU.
Eq zbyt rewelacyjnego też nie masz , jeśli mówisz o magnecie z KD do expa jako eq do pvp to zbyt dużej wiedzy o grze też chyba nie masz.

Oddaje głos na "nie". Zmienie zdanie jeśli podbijesz skile i będziesz faktycznie miał jako takie eq do pvp.
Powrót do góry Go down
BartasBD
Gość




Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: magnet   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 5:13 pm

Katasta - nic takiego nie pisałem, że ten magnet jest do PvP, pisałem, że jestem w trakcie kompetowania eq, czyli szukania zmiany.... Trochę czytania ze zrozumieniem Smile)

Ale trudno, widzę, że za dużo negatywnych głosów, także dzięki tym co poparli, może kiedyś ..... tymczasem żegnam Smile Do zamknięcia niestety...
Powrót do góry Go down
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 6:21 pm

Katasta napisał:
Ładnie napisane podanie , jest lvl ale nic pozatym ;/ .
Nawet jeśli tak bardzo zależało Ci na lvl'u mogłeś przy okazji czytac KU.
Eq zbyt rewelacyjnego też nie masz , jeśli mówisz o magnecie z KD do expa jako eq do pvp to zbyt dużej wiedzy o grze też chyba nie masz.

Oddaje głos na "nie". Zmienie zdanie jeśli podbijesz skile i będziesz faktycznie miał jako takie eq do pvp.

jak niecaly miesiąćc grania to i tak ma skille dobre, wbijal przeciez miedzy czasie i dlatego te skille m4 i m5
Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 8:36 pm

JA jestem na tak, Gho0st napisz co sądzisz to będzie ostateczna decyzja.
Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
bartasbD
Gość




Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Koniec   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 8:43 pm

Wiecie co - ja raczej podziękuje narazie UN4.. może kiedyś , nie teraz Smile W sumie racja że te skille szału nie robią, na wojnach pewno też jakoś specjalnie bym się nie przydał.... ew. z czasem. a jeśli mam być wepchnięty ledwo 1 głosem to nie Wink

Odwołuję podanie . sorq i Pozdro Wink
Powrót do góry Go down
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 8:47 pm

OK zamykam
Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
Nefarion
Nowy
Nowy



Male Liczba postów : 136
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 8:48 pm

Niestety, Twoje podanie nie zostało zaakceptowane przez większość członków gildii.
Pozdrawiam i życzę miłej gry.
Powrót do góry Go down
https://destructive.forumpolish.com
Sponsored content





Podanie BartasBDG Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartasBDG   Podanie BartasBDG I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie BartasBDG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» podanie
» Podanie
» Podanie LadyToshia
» Podanie Lagux
» Podanie Nastiana

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Społeczność :: Rekrutacja :: Archiwum-
Skocz do: