Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Destructive Metin2 Polska
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Dla rejestrujących się : Nicki przy rejestracji wpisujemy takie same jak w grze

 

 WAŻNE!! PRZECZYTAJ ZANIM ZAGŁOSUJESZ

Go down 
AutorWiadomość
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

WAŻNE!! PRZECZYTAJ ZANIM ZAGŁOSUJESZ Empty
PisanieTemat: WAŻNE!! PRZECZYTAJ ZANIM ZAGŁOSUJESZ   WAŻNE!! PRZECZYTAJ ZANIM ZAGŁOSUJESZ I_icon_minitimeSro Lip 28, 2010 11:33 am

W związku iż mało osób udziela się w dziale rekrutacja i zdarza się że mamy więcej głosów niż wypowiedzi pojedynczych użytkowników wprowadzam zasadę podliczania głosów:

1. KAŻDY kto oddaje głos musi pisemnie uzasadnić swój wybór tzn. Wypowiedzieć się dlaczego zagłosował na TAK lub dlaczego na NIE

2.
Głosy które nie zostały uzasadnione nie będą brane pod uwagę !!!

3.
Rada gildii ma za zadanie kontrolowanie ilości głosów tzn. patrzy ile jest głosów na TAK a ile na NIE oraz podliczenie wypowiedzi w temacie które są uzasadnieniem powyższych głosów

4.
Jeżeli ktoś oddał głos a wstydzi się go ujawnić niech napisze do mnie wiadomość na forum z uzasadnieniem. Ja tę wiadomość przekaże do tematu jako cytowany anonimowy tekst.

Przykład:


Ze skrzynki odbiorczej:

Cytat :
Jestem na NIE ponieważ słyszałem że XYZ okradł kilka kont


5. Pamiętajcie o tym, że w każdej ankiecie można oddać tylko 1 głos, tak więc oddając głos musisz być na 100% pewny wyboru - Oddanego głosu już nie da się zmienić .


Powyższe punkty pomogą nam uniknąć niepotrzebnych sporów i pozwolą na
dokładniejszy dobór członków.


Pozdrawiam


Powrót do góry Go down
 
WAŻNE!! PRZECZYTAJ ZANIM ZAGŁOSUJESZ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Społeczność :: Rekrutacja :: Archiwum-
Skocz do: