Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Destructive Metin2 Polska
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj
Dla rejestrujących się : Nicki przy rejestracji wpisujemy takie same jak w grze

 

 Rekrutacja do Gildii :D

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
FastSkill
Nowy
Nowy



Liczba postów : 1
Reputacja : 0
Data przyłączenia : 16/01/2012

Rekrutacja do Gildii :D Empty
PisanieTemat: Rekrutacja do Gildii :D   Rekrutacja do Gildii :D I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 12:40 am

1 ) FastSkill

2 ) Tą postacią gram 1,5miesiąca nikt inny nie był właścicielem tego konta. W grze mam bardzo dobre doświadczenie gdyż gram w metin2 około 4, 5 lat

3 ) 134 ale dziś postaram się wbić 140 Very Happy

4 ) Szaman Smok w przyszłości leczenie

5 ) Patryk

6 ) Za dwa miesiące 16 lat

7 ) Posiadałem, ale za długa historia ( spokojnie w każdej chwili mogę kupić Razz )

8 ) Miałem dużo przygód. Serwery, postacie i osiągnięcia na których grałem to : Avalonmt2 sura bm byłem top5, Dragonmt2 Sura bm osiągnięcia całe eq smoka a tak to tylko się expiło, Pandoramt2 ninja archer top10 i to by było na tyle.



9 ) FastSkill

10 ) Moja własna NemeziDiamon

11 ) Znam tylko SkIbi



12 ) Wybrałem waszą gildię dlatego że SkIbi to dobry człowiek jak z resztą cała załoga gildii oraz zauważyłem że nie ma żadnych dzieci. A także to że dużo osób on-line cóż więcej mówić ;P



13 ) Hmmm ciężkie pytanie ale myślę że mogę podsunąć jakieś dobre pomysły ^^

14 ) gram tak mniej więcej z 4h dziennie można mnie spotkać w godzinach gram wieczorkiem chociaż w dzień też można

15 ) Przychodzi Hitler do piwnicy tam gdzie trzymał żydów i polaków i mówi dziś Polacy zagrają w piłkę nożną na polu minowym. Żydzi tam skaczą, całują się i przytulają że w końcu to nie oni pierwsi zginą.Hitler zauważył to wszystko i żeby zrobić im nazłość powiedział
-Ale najpierw Żydzi skoszą trawnik xD
Powrót do góry Go down
Gho0st / Catastroph1c
Założyciel
Założyciel
Gho0st / Catastroph1c


Male Liczba postów : 223
Reputacja : 6
Data przyłączenia : 24/06/2010
Wiek : 31
Skąd : Katowice

Rekrutacja do Gildii :D Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja do Gildii :D   Rekrutacja do Gildii :D I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 11:05 am

Witaj,
musiała nastąpić jakaś pomyłka,
To forum, jest forum gildii z Monastyru. (Domyślam się że składasz podanie do gildii na jakimś privie).
Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja do Gildii :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oszust w waszej gildii
» Co o gildii wiedzieć każdy powinien.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Społeczność :: Rekrutacja :: Archiwum-
Skocz do: